Warning: Illegal string offset 'url' in /blog/modny-zegarek/wp-content/themes/csblog/functions-theme.php on line 154

Jak wybrać odpowiedni zegarek?

Kategoria: Blog

zegarek czarny

Wybór zegarka jest ważną decyzją, dlatego poszukując odpowiedniego modelu powinniśmy zastanowić się nad tym gdzie i do czego będziemy go nosić. Dobrze dobrany model zegarka podkreśli naszą indywidualność i styl, natomiast źle wybrany może wyglądać na naszym nadgarstku po prostu komicznie.

Wybierając zegarek nie powinniśmy się kierować jedynie panującą obecnie modą. Modne zegarki nie zawsze będą pasować do naszego stylu życia. Zapraszamy do lektury poniższego wpisu, w którym wymieniamy niektóre zasady, jakimi powinniśmy kierować się wybierając zegarek.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Powinniśmy pamiętać, że wiele osób poznając kogoś nowego zwraca uwagę m.in. na zegarek. Dlatego do pracy lub na oficjalne spotkania polecamy zegarki wizytowe. Elegancki, klasyczny zegarek na bransolecie lub pasku powinien delikatnie podkreślić nasz służbowy wizerunek.

Osoby uprawiające sport powinny postawić na zegarki sportowe o podwyższonej wytrzymałości. Dla osób trenujących sporty wodne polecamy zegarki o wysokim stopniu wodoszczelności. Zegarki dedykowane dla sportowców są obecnie bardzo często wyposażone w dodatkowe funkcje, które są przydatne podczas treningu.

Wybierając zegarki na co dzień, kierujmy się przede wszystkim wygodą oraz naszym indywidualnym gustem. W tym wypadku możemy pozwolić sobie na większą swobodę. Pamiętajmy jednak, że zegarek powinien pasować do naszego stylu życia.

Zegarki wieczorowe zakładamy wyłącznie na specjalne okazje, dlatego wybierając taki zegarek kierujemy się głównie jego wyglądem. Ma podkreślić naszą pozycję społeczną oraz wyjątkowość sytuacji. Praktyczna funkcja zegarka w tym wypadku jest drugorzędna.