Warning: Illegal string offset 'url' in /blog/modny-zegarek/wp-content/themes/csblog/functions-theme.php on line 154

Pokaż mi swój zegarek, a powiem Ci kim jesteś

Kategoria: Blog

zegarek na rękę

Na co zwracasz uwagę poznając nową osobę? Zapewne wiele osób stwierdzi, że na twarz, oczy, wygląd itp. Część z Was wskaże, że ich uwagę przyciąga ubiór. Jednak to nie wszystko: duża grupa osób odpowie, że jej uwagę przykuwa także noszony przez nas zegarek.

W dzisiejszych czasach już nikogo nie powinno dziwić, że zegarki nie służą tylko do odmierzania czasu, ale są dodatkiem podkreślającym nasz wizerunek. Bardzo często są postrzegane jako oznaka naszego prestiżu i pozycji społecznej. Wybrany model odzwierciedla również nasz charakter. Dlatego wybór odpowiedniego zegarka jest tak ważny.

W świecie biznesu wygląd naszego zegarka może nawet zadecydować o tym, czy dana umowa zostanie zawarta. Zegarek traktowany jest jako wizytówka. Jeśli posiadamy elegancki zegarek uznanej marki , mamy o wiele większą szansę sfinalizować transakcję po naszej myśli, niż jeśli nosilibyśmy tanią podróbkę.

Niektórym osobom wystarczy jedno spojrzenie na nasz zegarek, aby ocenić to, kim jest ich rozmówca. Jeśli ktoś wybrał krzykliwy zegarek, może to oznaczać, że mamy do czynienia z osobą pewną siebie, która lubi nawiązywać nowe kontakty. Zegarki klasyczne oznaczają, że rozmawiamy z człowiekiem, który bardzo ceni sobie tradycje. Modny zegarek na nadgarstku może wskazywać na to, że jego właściciel jest osobą lubiącą być na czasie.